Nasza oferta

Druk katalogów, albumów
i czasopism

Ulotki i foldery
reklamowe

Pełna oferta

Ulotki reklamowe w warszawie
Strona głównaOfertaReferencjeKontakt
foldery reklamowe warszawa

Ulotki i foldery reklamowe

Szanowni Państwo!

Drukarnia Poligrafus z siedzibą w Warszawie zaprasza serdecznie do współpracy! Dysponujemy ogromnym potencjałem technicznym i technologicznym oraz doświadczoną kadrą, co pozwala nam wykonywać bogaty oraz urozmaicony asortyment wydawniczy. Składają się na niego m. in. ulotki reklamowe stanowiące jeden z najprostszych i jednocześnie najtańszych narzędzi marketingowych. Umożliwiają one zamieszczenie wielu informacji i przedstawienie ich w interesujący dla odbiorcy sposób. Ulotki proponujemy w wersjach dwustronnej lub składanej (falcowanej) na wiele sposobów. Ponadto wykonujemy również foldery reklamowe stanowiące idealny sposób na promocję Państwa firm. Za pośrednictwem folderów można bowiem udzielić klientom szczegółowych informacji na temat konkretnego produktu czy usługi.

Proponujemy Państwu foldery w oprawie zeszytowej, klejonej, a w przypadku dużej objętości lub dla zachowania szczególnej trwałości - szyte nićmi. W zależności od potrzeb nasze produkty mogą otrzymać jeden z kilku wariantów wykończeń, a mianowicie złam, perforację, tłoczenie bądź sztancowanie. Dodatkowo jesteśmy w stanie na Państwa życzenie uszlachetnić je folią – błyszczącą, matową lub strukturalną, lakierem UV, lakierem dyspersyjnym albo hot-stampingiem. Mając świadomość tego, iż Warszawa jest bardzo konkurencyjnym rynkiem, gwarantujemy Państwu wysoki poziom i standard usług.

Nasze projekty są oryginalne i kreatywne, realizowane z troską o najdrobniejsze detale, wyłącznie na najlepszym papierze. Całość jest spójna i przejrzysta, przykuwająca uwagę estetyką i pięknym nasyceniem kolorów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą iż zachęcamy do kontaktu!